System CMS
Zarządzanie treścią i rozbudowa serwisu.

Zaprojektowany przez nas system CMS (od ang.: Content Management System) jest powszechnie stosowany do zarządzania stronami internetowymi. Łatwość użycia panelu administracyjnego oraz wysoka wydajność, która umożliwia obsłużenie dużej ilości danych to główne cechy naszego CMS. Szeroka funkcjonalność pozwala na wykorzystanie systemu przy niewielkich projektach jak również w obszernych serwisach, gdzie aktualizacją treści zajmuje się więcej niż jedna osoba. System CMS można również z powodzeniem wdrażać w istniejących już statycznych stronach internetowych.

Informacje techniczne:
Stworzyliśmy oprogramowanie, które korzysta z najnowszych osiągnięć technologicznych. Nasza aplikacja korzysta z wersji oprogramowania serwerowego PHP5 i bazy danych SQL. Stosujemy wzorce projektowe i pełną obiektowość. Nasza konkurencja bardzo często bazuje na gotowych produktach dostępnych za darmo w sieci czy rozwiązaniach sprzed ponad 10 lat! Klient często nie jest informowany o tym fakcie. Pojawiają się problemy z bezpieczeństwem, wolnym wczytywaniem stron (przy zwiększającym się ruchu) oraz poszerzaniem witryny o nową funkcjonalność.


Jak to działa?
Do obsługi aplikacji wystarczy dowolna przeglądarka internetowa (np. Firefox, Internet Explorer, Opera). Wszystkie strony serwisu widoczne są w panelu administracyjnym w postaci listy dokumentów. Dokumenty są przydzielone do kategorii, których struktura zależy od potrzeb zarządcy strony. System umożliwia ich dowolną rozbudowę. Edycja oraz dodawanie nowych podstron odbywa się w łatwy i intuicyjny sposób. Wystarczy tylko jedno kliknięcie.


Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej - skontaktuj się z nami...
Email: biuro@iem.pl ; infolinia: +48 504-999-656


Infrastruktura | Centrum Danych | Jakość SLA | Laboratorium RDC
Copyright © 2001-2013 INTERMEDIA All rights reserved.
Web by. INTERMEDIA iem.pl | stat: 0
Regulamin | Polityka priv/cookies | Dla prasy | Kariera